Dodatki na bloga
MAPKA ODWIEDZIN
Blog > Komentarze do wpisu
Pierwsze próby...

W związku z tym,że pozazdrościłam innym talentu do robienia cudeniek dekupażowych postanowiłam skorzystać z możliwości wzięcia udziału w warsztatach i nauczenia się czegoś.

Brałam już udział w trzech warsztatach:

-decoupage dla początkujących

-decoupage na świeczkach

-decoupage -spękania

O ile dzieło z pierwszych spotkań nie za bardzo mi się udało to już następne całkiem ,całkiem.

Doszło do tego,że po powrocie do domu ozdobiłam wszystkie świeczki jakie miałam i już porobiłam prezenty.

Oto dzieło z warsztatów.Świeczka w pisanki i środkowa z różową różą na szkle są moje:

a

h

Na ostatnich zajęciach postarzaliśmy tacki,nie jest to może cud świata,ale jestem dumna  i będę wykonywać różności w domu.

a

Zdjęcia pochodzą ze strony Cafe Bajarka,która warsztaty organizowała.

 

Śmiałam się ostatnio do koleżanki,że z wiekiem mam ochotę na coraz więcej zajęć i bardzo mnie to wciąga,na co ona mi odrzekła:no tak,życie zaczyna się po 40-tce;)))))

Faktem jest ,że kiedyś wogóle mi się nie chciało w to wszystko bawić.Ktos pomyśli ,bo jak dzieci mniejsze to i czasu brak i możliwości........ale ja dzieci małe miałam i wtedy i teraz;))))))

 

 

Zbieram pomału materiały i mam poważne plany by przerobić krzesła,komodę u dzieci i półkę w sypialni,ale to jak będzie ciepło bym mogła wyjść na dwór ze szlifowaniem.

 

 

Do zobaczenia!

wtorek, 28 lutego 2012, ateczka1304

Polecane wpisy

  • Przenosiny

    Chciałam poinformować osoby zaglądające tutaj,że przeniosłam bloga na bloggera. Trochę mi smutno,bo nie potrafię przenieść zawartości pisanego 3 lata bloga,smut

  • MALWY

    Po długim,długim czasie udało mi się zrobić wpis. Wszystko przez program do wklejania zdjeć,który się buntował. Jeśli ( tak przy okazji) ktoś używa jakiegoś dob

  • AVON-katalog 10/2013

    Zapraszam do obejrzenia katalogu 10: www.katalog.avonpolska.pl/qba Zapraszam osoby z całej Polski,które nie mają swojej konsultantki lub są z obecnej niezadowo